Functional Devices RIBX24SBF Current Switch and Relay Combination, 20 Amp SPST + Override, 24 Vac/dc Coil, Fixed, 0.50-20 Amp, NEMA 1 Housing
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
03
quantity
Product details
Category
Current Switch and Relay Combination, 20 Amp SPST + Override, 24 Vac/dc Coil, Fixed, 0.50-20 Amp, NEMA 1 Housing
  • Transformer: 500 VA with five 100 VA outputs Input Power: 480/277/240/120 Vac Height: 12.125" Width: 12.125" Depth: 6.000"